Akademia Sparrow

Dostrzegamy konieczność zmian potrzebnych do rozwoju firmy. Dzięki współpracy z ekspertami i partnerami z różnych dziedzin, wspieramy firmy w realizacji ich strategii. Przekazujemy konkretne rozwiązania oraz wiedzę w jasnej i prostej formule. Nasz zespół nieustannie się rozwija, dlatego możemy dzielić się aktualną wiedzą. Wierzymy, że realnie wpływamy na poprawę funkcjonowania przedsiębiorstw, a także zwiększenie wydajności zarządzania poprzez rozwój odpowiednich kwalifikacji. Kształcimy kluczowych pracowników firm, którzy dzięki nowym kwalifikacjom, budują lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą. Wspieramy ludzi w ich rozwoju zawodowym z korzyścią dla swoich przedsiębiorstw.

Działamy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Doświadczenie

Sparrow School, jest certyfikowaną jednostką szkoleniową. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi trenerami z branży. Stawiamy na ludzi z doświadczeniem, z praktyką ale przede wszystkim z pasją. Jesteśmy akredytowanym podmiotem świadczącym usługi szkoleniowe i rozwojowe. Posiadamy certyfikaty "Akademii Edukacyjnej" oraz "Partnera Egzaminacyjnego" wydane przez Fundację VCC.

• ZrealizowaliÅ›my ponad 40 000 godzin

• PrzeszkoliliÅ›my 1 000 osób

• Posiadamy laboratoria niezbÄ™dne do realizacji szkoleÅ„

JesteÅ›my dumni z naszego programu, który koncentruje siÄ™ na zachÄ™caniu do podejmowania intelektualnych wyzwaÅ„, zwiÄ™kszaniu zaangażowania i ciekawoÅ›ci. JeÅ›li masz pytania lub chcesz siÄ™ zapisać, skontaktuj siÄ™ z nami.

Skontaktuj siÄ™ z nami
Working at Open Space